دوره مهارتی و بازار محور پرشین ریپیر-PersianRepair
خانه / دوره مهارتی و بازار محور پرشین ریپیر

دوره مهارتی و بازار محور پرشین ریپیر

دوره مهارتی و بازار محور پرشین ریپیر

با توجه به اینکه در جامعه امروزی مهارت امری جدا نشدنی از بازار و صنعت بوده و فارق از مدرک تحصیلی داشتن مهارت خاص در یک رشته بسیار حائز اهمیت میباشد.

دوره تعمیرات پرشین ریپیر
دوره تعمیرات پرشین ریپیر

نبودن منابع و اموزش های مناسب مهارتی برای فارق التحصیلان دانشگاه ها ، دانشجویان و تمام افرادی که جویای کار هستند تبدیل به معضل شده است و مشکلاتی که برای یادگیری افرادی که وارد بازار میشوند به جهت کاراموزی و …. به مکان های مختلف مراجعه میکنند که مجبور به گذارندن مدت زمانی بسیار طولانی برای یادگیری با بازدهی بسیار پایین خواهند بود .

جهت رفع بخش کوچکی از نیاز جامعه و بازار الکترونیک ایران که متعلق تعمیرات لوازم و قطعات پی سی و نوت بوک ها به شیوه ی درست و اصولی که خود نیازمند داشتن دانش الکترونیک مناسب میباشد ، دوره ای را با همکاری یکی از نمایندگی های معتبر ایران نمایندگی سریر و با همکاری سازمان فنی حرفه ای جهت ازمون پایانی دوره و ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای به کاراموزان محترم را برگزار خواهیم کرد.

نکته ی قابل توجه و مهمی که این دوره ها را از دیگر دوره ها متمایز میکند این است که در این دوره کاراموزان می اموزند چگونه یک برد الکترونیکی را تعمیر کنند و روش های صحیح و استاندارد عیب یابی را آموزش خواهند دید . این موضوع با آموزش به روش بیان روش های تجربی کاملا متفاوت خواهد بود  . در بسیاری از موارد برای تعمیر یک برد باید از روش های اصولی مختص همان برد جهت رفع عیب پیش رفت و استفاده از روش های تجربی نه تنها کمکی نخواهد کرد بلکه شما را از عیب اصلی دستگاه دور خواهد کرد.
در این دوره کاراموزان در کارگاه های مجهز نمایندگی سریر زیر نظر اساتید و نخبه های الکترونیک آموزش خواهند دید و در انتهای دوره مدرک معتبر فنی حرفه ای به کاراموزان اهدا خواهد شد .

موضوعات این دوره شامل :

  • دوره ی الکترونیک مقدماتی
  • دوره ی الکترونیک کاربردی و پیشرفته با محوریت تحلیل مدارات مدارات پرکاربرد دستگاه های الکترونیکی.
  • دوره ی مقدماتی اشنایی با سخت افزار های کامپیوتر.
  • دوره ی پیشرفته تعمیر سخت افزار های کامپیوتر بصورت کاملا تخصصی و پیشرفته.
  • دوره ی مقدماتی تعمیرات نوت بوک.
  • دوره ی پیشرفته تعمیر لپ تاپ بصورت تخصصی و پیشرفته.
  • نکات و روش های عیب یابی دستگاه های الکترونیکی (مورد استفاده برای تمام دستگاه های الکترونیکی).
تمام اموزش ها بصورت تخصصی در کارگاه مجهز ارائه خواهد شد و تمام اموزش ها توام با کار عملی خواهد بود .
جهت دانلود سرفصل های دوره ی الکترونیک کاربردی و پیشرفته کلیک کنید جهت دانلود سرفصل های دوره تعمیرات کامپیوتر مبتدی و پیشرفته کلیک کنید جهت دانلود سرفصل های دوره تعمیرات لپتاپ مبتدی و پیشرفته کلیک نمایید

 

ما به شما می آموزیم چگونه یک برد الکترونیکی را تعمیر کنید . روش های تجربی قدیمی و غیر اصولی ممکن است در مواردی سرعت تعمیرات شما بالا ببرد ، ولی برای تمام برد ها قابل اجرا نبوده، در مواردی میتواند شما را از عیب اصلی دستگاه دور کرده و در مواردی دستگاه را کاملا غیر قابل تعمیر کند. بهترین روش برای تعمیر یک برد الکترونیکی پیش رفتن با استفاده از روش های استاندارد و اصولی میباشد

نحوه ی ثبت نام و اطلاع از زمان برگزاری کلاس ها :

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از نحوه ی برگذاری کلاس ها و ساعت های آموزش(قابل تغییر برای کاراموزان شهرستانی) و موضوعات مربوط به خابگاه و …. لطفا فرم زیر را پر کنید تا در اولین فرصت جهت مشاوره با شما تماس گرفته شود.

نام و نام خانوادگی (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

شماره تماس شما(الزامی)

شهر محل سکونت(الزامی)

دوره های درخواستی شما و توضیحات: