آموزش تعمیر مانیتور LCD-LED (جلسه اول)
خانه / پی سی / آموزش تعمیر مانیتور LCD-LED (جلسه اول)
آموزش تعمیر مانیتور جلسه اول
آموزش تعمیر مانیتور جلسه اول

آموزش تعمیر مانیتور LCD-LED (جلسه اول)

آموزش تعمیر مانیتور LCD-LED (جلسه اول)

جلسه اول تعمیر مانیتور های ال سی دی و ال ای دی در خدمت شما هستیم . در این جلسه ابتدا به شرح و توضیحات مربوط به مانیتور ها و پیکسل های آن و نحوه ی تولید و تشکیل تصویر بر روی پنل مانیتور پرداختیم .در ادامه به برسی بلوک های مورد نیاز در مانیتور و علت وجود هر کدام از آنها و نحوه ی ارتباطات انها با یکدیگر پرداختیم .

و در انتها به برسی و تحلیل و توضیح نقشه و مدارات مربوط به قسمت تغذیه مانیتور ال سی دی پرداختیم .جزوه ی این جلسه یک مقدار زیاد بیشتر از حد معمول شده و چیزی نزدیک به 43 صفحه شده که امیدوارم زیاد خسته کننده نشده باشه . مباحثی بودن که باید گفته میشدند تا درک بهتری از مانیتور ها داشته باشیم تا در هنگام تعمیرات به مشکل نخوریم . به هر حال سر فصل های این جلسه بصورت مختصر در عکس زیر مشخص هست . سوالی بود در خدمتم و امیدوارم مورد رضایت دوستان قرار بگیره.

تعمیر مانیتور جلسه اول
تعمیر مانیتور جلسه اول
نمونه جزوه تعمیر مانیتور
نمونه جزوه تعمیر مانیتور

 

جهت دانلود این جلسه بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

دانلود جزوه تعمیر مانیتور های lcd-led جلسه اول

0%

User Rating: 5 ( 1 votes)

توضیحات سبحان واحد

با الکترونیک شروع میکنم :) شروع بسیار خوبی برام بود و دنیای متفاوتی داشت ... سپس بسمت تعمیرات برد های الکترونیکی رفتم و بصورت تخصصی بر روی برد های لپ و تاپ کامپیوتر و دستگاه های اتوماسیون صنعتی کار کردم. ولی برام کافی نبود درنتیجه بسمت میکرو کنترلر ها رفتم و طراحی رو بصورت حرفه ای دنبال کردم و میکرو کنترلر های avr,arm stm کنترلر های مورد علاقه من هستند :))) تا وقتی که با plc ها اشنا شدم و دنیای بسیار جالب ابزار دقیق و کنترل رو تجربه کردم و درحال کار هستم .... پرشین ریپیر مکانی هست که بسیار علاقمندم تا تجربیات خودم را در اختیار دیگر علاقمندان این رشته قرار بدم و معمولا هر زمانی که بتوانم برای وب سایت مطالب جدید مینویسم... بزودی آموزش های جدیدو متفاوتی رو از پرشین ریپیر دریافت خواهید کرد . امید موفقیت همه دوستان عزیزم.

مطالب جالب

آموزش تعمیر اسپیکر - جلسه دوم

آموزش تعمیر اسپیکر – جلسه دوم

آموزش تعمیر اسپیکر جلسه دوم – جلسه پایانی در جلسه اول تعمیر اسپیکر اجزای اسپیکر …

پسوند ها در کارت گرافیک

پسوندها در کارت های گرافیک nvidia , ati

پسوندها در کارت های گرافیک یکی از مواردی که در خرید یک کارت گرافیک مهم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *